تبلیغات
نگین عشق
نگین عشق

شاد باشید و از زندگی لذت ببرید


بیوگرافی هیچکس

 • نام و نام خانوادگی:سروش لشکری
 • متولد: 17 اردیبهشت 1364
 • دانشجوی رشته مترجمی
 • غذای مورد علاقه: ماهی
 • رنگ مورد علاقه: مشکی

  سروش، چنانکه خود می گوید و در ترانه هایش نیز بدان تاکید می ورزد، شش سال پیش کار آهنگسازی (یا آنگونه که بین اهالی زیر زمین باب است، "کار ساختن بیتو خواندن ترانه به سبک رپ را آغاز کرد و سر انجام سال گذشته توانست منسجم ترین آلبوم رپ فارسی را با نام " جنگل آسفالت" تهیه و آماده انتشار کند. آلبومی که خود، آن را "نخستین" آلبوم رپ فارسی می داند.

  "جنگل آسفالت" با تلفیق سبک رپ و نوای موسیقی سنتی ایرانی و نیز استفاده از سازهای سنتی ایران زمین همچون عود، تنبک، نی، دف و قانون، به راستی برازنده عنوان "رپ فارسی" است.

  برای این، نخستین "س" هفت سین زیر زمینیمان ، به شادباش (و بین خودمان بماند برای سنجیدن میزان وابستگی اش به نوروز ایرانی و سنت های باسستانی مان) ماهی قرمز هفت سین بردم که نپسندید: "ماهی زیادی لطیفه بابا! همه به من میگن زبری! این ماهی خیلی سوسولیه! نمیشد یه چیز دیگه واسم میاوردین؟"

   

  در حالی که با دلخوری به تنگ ماهی نگاه می کند در پاسخ به این سوالم که " اگر از ماهی خوشت نمیاید ، کدام جزء هفت سین را دوست داری؟" می گوید: "من ماهی رو دوست دارم بخورم نه که بگیرم دستم باهاش عکس بگیرم! من بیشتر از سبزه خوشم میاد. اصولا از چمن خوشم میاد که برویم بنشینیم روش و حال کنیم" و بعد از من می خواهد تا تنگ ماهی را از او بگیرم .


  هیچکس در ادامه گفتگو با ما می گوید که سال 1385 سال پرکاری برایش بوده چرا که بعد از مدتها تلاش سرانجام در تابستان آلبوم 'جنگل آسفالت' را حاضر و آماده پخش کرده است.

  به گفته او ابتدا قرار بوده که آلبوم را یک شرکت پخش موسیقی بخرد اما چون آهنگ های آلبوم به "سرقت" رفت و در اینترنت پخش شد، کار فروش آلبوم به نتیجه نرسید.

  سروش در پاسخ به سوالم درباره مفهوم "جنگل آسفالت" و دلیل نام گذاری آلبومش با این عبارت می گوید: "از نظر من 'شهر' هم جنگل آسفالت است و آلبوم 'جنگل آسفالت' انعکاسی است از مشکلات اجتماعی و زندگی شهری و اعتراض به آن."  سروش - هیچکس که در طول گفتگویمان مدام دستم می اندازد، "راه اندازی تشکل رپ فارسی" با عنوان " صامت" را از جمله اهداف خود در سال جدید بیان می کند و این کار را " لازمه بقا و پیشرفت رپ فارسی" می داند.

  از جمله می گوید: "می دونی چیه، به نظرم با بالا آمدن 'صامت' اصلا اوضاع عوض خواهد شد و به قولی 'می ترکونیم'."

  او از بیان جزییات بیشتر درباره "صامت" و زمینه فعالیت آن خودداری می کند ولی با شیطنت و خنده های خاص خودش می گوید: "امیدوارم امسال فازش رو بگیریم • پنجشنبه 10 تیر 1389 توسط عرفان و آیدین | نظرات ()  شاد باشید و از زندگی لذت ببرید
  erfan.feh2@yahoo.com

  عشق

  عرفان و آیدین

  دانلود نفس با کیفیت عالی
  هانیه توسلی
  حسین اكبری
  محسن افشانی
  امین حیایی
  سیاوش خیرابی
  نیماشاهرخ شاهی
  شاهرخ استخری
  ‍‍‍‍‍‍ژاوی هرناندز
  بیوگرافی خاطره اسدی
  عكس های جام جهانی2010
  بیوگرافی امیر جعفری
  بیوگرافی مسعود شجاعی
  بیوگرافی بهاره افشاری
  بیوگرافی بهاره افشاری
  بیوگرافی حسن جوهر چی
  بیوگرافی پژمان بازغی
  بیوگرافی فاطمه گودرزی
  دلیل دیر ازدواج کردن جوانان امروزی
  فال روزانه
  جوک های توپ و باحال
  اس ام اس جوک
  اس ام اس با معنی
  اس ام اس برای کسی که دلتو شکسته
  اس ام اس هایی از عشق
  طالع بینی افراد از روی اول اسم آنان
  شخصیت شناسی با چند سوال ساده
  شکست عاطفی
  شکست عشقی یا پل موفقیت؟شما چطور معنا میکنید؟
  بهای عشق چیست جزعشق؟

  شخصیت مورد علاقه خود درفرار از زندان؟

  بازدیدهای امروز :
  بازدیدهای دیروز :
  كل بازدیدها :
  كل مطالب :

  RSS 2.0